Vše o nákupu a reklamaci

JAK OBJEDNAT POSTEL NEBO SEDAČKU


Velkou část našeho sortimentu tvoří zakázkově vyráběný nábytek, jako jsou sedací soupravy, postele, křesla, pohovky či rozkládací pohovky a křesla. Toto zboží poznáte třeba i podle dodací lhůty, která je 2 - 3 měsíce. A to z toho důvodu, že se nejedná o skladové zboží, ale vyrábí se přímo na objednávku konkrétnímu zákazníkovi. Čili každý kus je originál. 

Při zadání objednávky přes "košík", vyplňte své dodací údaje včetně telefonu a emailu. Po obdržení vaší objednávky Vás budeme kontaktovat a upřesníme detaily jako - barva a materiál čalounění či rozměry. Následně vám poštou zašleme "Smlouvu o zahájení zakázkové výroby". Posíláme ji ve dvou vyhotoveních společně se zálohovou fakturou. Po podepsání smlouvy a odeslání jedné kopie zpět na adresu Uniqnábytek, Padělky 87, 687 22 Ostrožská Nová Ves, je potřeba do 5 dnů od podpisu uhradit 50% zálohu na náš bankovní účet uvedený na faktuře. V okamžik uhrazení zálohy, zdáváme produkt do výroby. Záloha slouží na částečné pokrytí výrobních nákladů - materiál, samotná výroba. V případě že máte vybránu jednu z možností splátkového prodeje, platíte zálohu 50% v okamžiku kdy vám dorazí finance na účet. Doplatek 50% můžete uhradit buď hned, nebo až při převzetí objednávky. Záleží jen na vás.

Pro platbu zakázkové výroby využijte jednu z těchto možností: 

1) Převodem záloha 50% - doplatek 50% dobírka  Zdarma

2) Převodem (záloha 50% + doplatek 50%)   Zdarma

3) Část mám a zbytek chci na splátky (min. hodnota objednávky 5.000kč)  

4) Chci vše na splátky (min. hodnota objednávky 5.000kč)

 

Po dokončení výroby Vás budeme včas informovat o datu doručení. Doplatek 50% z ceny platíte při doručení zboží domů - dobírka, nebo při osobním odběru na našem výdejním míste UniqNábytek.cz, Komenského 2676, 688 01 Uherský Brod, pokud nemáte vybránu platbu převodem.
Nahoru